Lista wystawców – ABSOLWENT 2017

SZKOŁY WYŻSZE

1. Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim
2. Akademia Morska w Szczecinie
3. Akademia Morska w Szczecinie – Wydział Nawigacyjny
4. Akademia Morska w Szczecinie – Wydział Mechaniczny
5. Akademia Morska w Szczecinie – Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu
6. Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu – Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej
7. Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu
8. Łużycka Wyższa Szkoła Humanistyczna w Żarach
9. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. A. Silesiusa w Wałbrzychu
10. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie
11. Politechnika Koszalińska
12. Politechnika Wrocławska
13. Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
14. Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie – Wydział Lekarsko-Stomatologiczny
15. Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie – Wydział Nauk o Zdrowiu
16. Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie – Wydział Lekarsko-Biotechnologiczny i Medycyny Laboratoryjnej
17. Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie – Wydział Lekarski z Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim
18. Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum w Szczecinie
19. Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach
20. Uczelnia Jana Wyżykowskiego – Wydział Zamiejscowy w Lubinie
21. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
22. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
23. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
24. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
25. Uniwersytet Szczeciński
26. Uniwersytet Szczeciński – Wydział Humanistyczny
27. Uniwersytet Szczeciński – Wydział Matematyczno-Fizyczny
28. Uniwersytet Szczeciński – Wydział Biologii
29. Uniwersytet Szczeciński – Wydział Prawa i Administracji
30. Uniwersytet Szczeciński – Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług
31. Uniwersytet Szczeciński – Wydział Teologiczny
32. Uniwersytet Szczeciński – Wydział Filologiczny
33. Uniwersytet Szczeciński – Wydział Nauk o Ziemi
34. Uniwersytet Szczeciński – Wydział Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia
35. Uniwersytet Szczeciński – Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania
36. Uniwersytet Szczeciński – Zamiejscowy Wydział Ekonomii w Wałczu
37. Uniwersytet Szczeciński – Zamiejscowy Wydział Społeczno-Ekonomiczny w Gorzowie Wielkopolskim
38. Uniwersytet Zielonogórski
39. Wydział Studiów Społecznych – Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu
39A. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
40. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
41. Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim
42. Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu
43. Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
44. Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
45. Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
46. Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
47. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
48. Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu
49. Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji – Wydział Zamiejscowy w Gdyni
50. Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji – Wydział Zamiejscowy w Szczecinie
51. Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie
52. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
53. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki
54. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa
55. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Wydział Techniki Morskiej i Transportu
56. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej
57. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Wydział Budownictwa i Architektury
58. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Wydział Ekonomiczny
59. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Wydział Elektryczny
60. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt
61. Uniwersytet Technologiczny – Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt
62. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Wydział Informatyki
63. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa

SZKOŁY POLICEALNE

64. Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody w Gorzowie Wielkopolskim
65. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego MEDYK w Gorzowie Wielkopolskim
66. Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Zielonej Górze
67. Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Gorzowie Wielkopolskim
68. Cosinus – Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych w Zielonej Górze
69. Cosinus – Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych w Gorzowie Wielkopolskim
70. Medyczne Studium Zawodowe im. M. Skłodowskiej-Curie w Zielonej Górze
71. Policealna Szkoła Kosmetyczna SPWODZ w Zielonej Górze
72. Policealne Studium Kosmetyczne Anieli Goc w Poznaniu
73. Studium Języków Obcych NEW ENGLAND w Gorzowie Wielkopolskim
74. Wielkopolska Szkoła Medyczna w Poznaniu

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

75. Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorzowie Wielkopolskim
75A. Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Zielonej Górze
76. Europejskie Liceum Ogólnokształcące dr Rahn w Zielonej Górze
77. Gymnasium im Stift Neuzelle
78. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim
79. I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze
80. II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim
81. II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół Ekologicznych w Zielonej Górze
82. IV Liceum Ogólnokształcące LOTNIK w Zielonej Górze
83. Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stefana Roweckiego “Grota” w Czerwieńsku
83A. Liceum Plastyczne w Gorzowie Wlkp.
84. Technikum Leśne im. prof. Jana Miklaszewskiego w Starościnie
85. Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Wojewódzkiego Ośrodka Dokształcania Zawodowego w Zielonej Górze
86. V Liceum Ogólnokształcące im. K. Kieślowskiego w Zielonej Górze
87. VII Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
88. Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych im. Mikołaja Kopernika w Gorzowie Wielkopolskim
89. Zespół Szkół Budowlanych im. T. Kościuszki w Zielonej Górze
90. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym
91. Zespół Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze
92. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starzyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim
93. Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych w Zielonej Górze
94. Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze
95. Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie
96. Zespół Szkół Mechanicznych im. Zesłańców Sybiru w Gorzowie Wielkopolskim
97. Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim
98. Zespół Szkół nr 14 w Gorzowie Wielkopolskim
99. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16 – Liceum Ogólnokształcące nr 8 w Gorzowie Wielkopolskim
100 .Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Gorzowie Wielkopolskim
101. Zespół Szkół Ogrodniczych w Gorzowie Wielkopolskim
102. Zespół Szkół Plastycznych w Zielonej Górze
103. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Broniewskiego w Krośnie Odrzańskim
104. Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych – Technik Awionik w Powodowie
105. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim
106. Zespół Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze
107. Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Lema w Skwierzynie
108. Zespół Szkół Zawodowych PBO Sp. z o. o. w Zielonej Górze

PRACA/HOBBY/SPORT

109. ANERI CAFÉ meeting&lunch
109A. AVON Zielona Góra
110. ACTIVE SQUASH
111. BOOM BUTTS/BOOTY GYALZ Agnieszka GUSIA Karwańska
112. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Gorzowie Wielkopolskim
112A. CzarterBus – Michał Żyłka Przyborów
113. GEDIA POLAND Sp. z o. o.
114. Gorzowska Szkoła Wing Tsun Kung Fu
115. GrupaMG wynajem sprzętu do obsługi imprez
116. Handwerkskammer Frankfurt (Oder)- Region Ostbrandenburg
117. Helios Gorzów Wielkopolski
118. HOLDING-ZREMB Gorzów S.A.
119. I.M.C. Engineering Poland Sp. z o. o.
120. Idea HR Doradztwo Personalne Sp. z o. o.
121. iNCO Sp. z o. o.
122. Izba Rzemiosła i Przedsiębiorców Gorzów – Izba Rzemieślnictwa Frankfurt Oder
123. Kettlebell Fitness Team
124. Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze
125. Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.
126. LEKS Sp. z o. o. w Sulęcinie
127. Lubuska Wojewódzka Komenda OHP – Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Zielonej Górze
128. Lubuski Teatr w Zielonej Górze
129. Metro-Gewert Organizacja Imprez
130. Miasto Gorzów
131. Miasto Szczecin
132. Miasto Zielona Góra
133. Muzeum Narodowe w Szczecinie
134. Okręgowy Inspektorat Pracy w Zielonej Górze
135. Okręgowy Inspektorat Pracy w Zielonej Górze – Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
136. Powiat Nowosolski
137. Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
138. Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
139. Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze
140. SE BORDNETZE POLSKA Sp. z o.o.
141. STEINPOL CENTRAL SERVICES Sp. z o. o.
142. TPV DISPLAYS POLSKA Sp. z o. o.
143. Wojewódzki Sztab Wojskowy w Zielonej Górze
144. Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim
145. Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
146. Wojskowa Komenda Uzupełnień w Gorzowie Wielkopolskim
147. HERKULES – Firma Ochrony Mienia