Lista wystawców – ABSOLWENT 2019

LISTA WYSTAWCÓW

SZKOŁY WYŻSZE

1. Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim
2. Akademia Morska w Szczecinie
3. Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim
4. Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu
5. Łużycka Szkoła Wyższa im. Jana Benedykta Solfy z siedzibą w Żarach
6. Politechnika Koszalińska
7. Politechnika Wrocławska
8. Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
9. Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach
10. Uczelnia Jana Wyżykowskiego Wydział Zamiejscowy w Lubinie
11. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
12. Uniwersytet Wrocławski
13. Uniwersytet Zielonogórski
14. Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
15. Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie
16. Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie
17. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
18. Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim
19. Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
20. Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu
21. Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
21b. Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie
21a. Wyższa Szkoła Integracji Społecznej w Szczecinie
22. Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu
23. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

SZKOŁY POLICEALNE

24. ATUT LIDER KSZTAŁCENIA w Gorzowie Wielkopolskim
25. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego MEDYK w Gorzowie Wielkopolskim
25a. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego MEDYK w Zielonej Górze
26. COSINUS Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne Dla Dorosłych w Gorzowie Wielkopolskim
27. COSINUS Bezpłatne Szkoły Dla Dorosłych w Zielonej Górze
28. Policealna Szkoła TEB Edukacja w Gorzowie Wielkopolskim
29. Policealne Studium Kosmetyczne Anieli Goc w Poznaniu
30. Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Wojewódzkiego Ośrodka Dokształcania Zawodowego w Zielonej Górze

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

31. Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Zielonej Górze
32. Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorzowie Wielkopolskim
33. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 „BUDOWLANKA” w Zielonej Górze
34. Europejskie Liceum Ogólnokształcące dr Rahn Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut
34a. Gymnasium im Stift Neuzelle
35. I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze
36. II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne w Zespole Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej
37. IV Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
38. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lipkach Wielkich
39. Społeczne Liceum Ogólnokształcące “Szkoła Myślenia Twórczego” w Zielonej Górze
40. Technikum Leśne im. prof. Jana Miklaszewskiego w Starościnie
41. VI Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
42. VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Piłsudskiego w Gorzowie Wielkopolskim
43. Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych w Gorzowie Wielkopolskim
44. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Henrykowie
45. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym
46. Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wielkopolskim
47. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 „ELEKTRONIK”
48. Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej-Karamać w Gorzowie Wielkopolskim
49. Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kostrzynie nad Odrą
50. Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu
51. Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie
52. Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
53. Zespół Szkół Mechanicznych im. Zesłańców Sybiru w Gorzowie Wielkopolskim
54. Zespół Szkół nr 1 Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Gorzowie Wielkopolskim
55. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim
56. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 III Liceum Ogólnokształcące
57. Zespół Szkół Ogrodniczych w Gorzowie Wielkopolskim
58. Zespół Szkół Plastycznych w Zielonej Górze
59. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Broniewskiego w Krośnie Odrzańskim
60. Zespół Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze
61. Zespół Szkół Technicznych im. S. Lema w Skwierzynie
62. Zespół Szkół Zawodowych PBO w Zielonej Górze
62a. Aeroklub Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze

TARGI PRACY i KARIERY

63. ANERI RESTAURACJA w Gorzowie Wielkopolskim
64. AVON Cosmetics Okręg 104
65. AVON Gorzów Wielkopolski
66. AVON Zielona Góra
67. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
68. EMAT HRC Elżbieta Matysiak w Nowej Soli
69. FROST-THERMO KING Sp. z o. o. w Słubicach
70. FROST-THERMO KING Sp. z o. o. w Szczecinie
71. GOODMORNING – Agencja Pracy Tymczasowej w Złotowie
72. Gorzowska Szkoła Wing Tsun Kung Fu w Gorzowie Wielkopolskim
73. GrupaMG wynajem sprzętu do obsługi imprez w Gorzowie Wielkopolskim
74. HOLDING-ZREMB Gorzów S.A.
75. HOMANIT Krosno Odrzańskie Sp. z o. o.
76. IDEA HR GROUP w Gorzowie Wielkopolskim
77. Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
78. KFOM „HERKULES” w Gorzowie Wielkopolskim
79. Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze
80. Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim
81. LEKS Sp. z o. o. w Sulęcinie
82. MBank S. A. w Zielonej Górze
83. Metro-Gewert Organizacja Imprez w Gorzowie Wielkopolskim
84. Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Zielonej Górze
85. Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Zielonej Górze – Oddział w Gorzowie Wlkp.
86. Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
87. Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
88. Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze
89. Szkoła AIKIDO w Zielonej Górze
90. TPV DISPLAYS POLSKA Sp. z o. o. w Gorzowie Wielkopolskim
91. W KRĘGU MOCY Magdalena Wójcik w Zielonej Górze
92. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze
93. Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim
94. Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
95. Wojskowa Komenda Uzupełnień w Gorzowie Wielkopolskim
96. Wojskowa Komenda Uzupełnień w Zielonej Górze